آموزش ساخت طراحی حرفه ای صفحات قالب cjo با فتوشاپ

نوشته شده توسط:رضا- مدیریت سایت | ۱ دیدگاه

آموزش تصویری و حرفه ای ساخت و طراحی قالب

برنامه ساز جو اپ با فتوشاپ

ساخت قالب یا تم اندروید با گرافیک خوب و در کمترین زمان ممکن،  برای برنامه ساز و اپلیکیشن ساز جو اپ یکی از دغدغه های اصلی کاران این نرم افزار خوب می باشد. این بار در جو اپ قالب، به جای قالب آماده cjo ، مجموعه آموزشی ساخت و طراحی صفحات و آیکان های قالب جو اپ ، را برای شما آماده کرده ایم .  

با این آموزش ها می توانید در فتوشاپ با ترفند های مناسب بینهایت قالب های متفاوت و  فقط در یک مرتبه حتی به صورت گروهی و برای چند پروژه بسازید و برای قالب cjo خروجی پی ان جی بگیرید.

در ساخت فیلم آموزش طراحی قالب cjo با دقت زیاد کار کردیم. البته تمامی فیلم ها با کیفیت HD ضبط و تولید شده اند.

این آموزش طوری طراحی شده که اگر هم با فتوشاپ کار نکردید ، باز هم میتوانید به راحتی همراه با آموزش پیش بروید و تمامی نکاتی که نیاز باشه برایتان باز گو کردیم. قابل ذکر است که ترفند های کاربردی فتوشاپ را برای ساخت قالب جو اپ در نظر گرفتیم و از سایر آموزش های فتوشاپ صرف نظر کردیم تا دچار سردرگمی نشوید.

در نظر داشته باشید، ما برای شما آموزش فتوشاپ نداده ایم، بلکه با کمک فتوشاپ و ترفند های مناسبِ ساخت قالب را به شما آموزش و پیشنهاد دادیم. تا در طراحی و ساخت صفحات قالب جو اپ مدیریت پروژه و مدیریت زمان کنید. 

 

در آموزش از ساخت اسپلش یا همان پیش نمایش اندروید شروع کردیم تا تمامی قسمت های قابل ویرایش برنامه ساز جو اپ.

در آموزش ساخت قالب joapp ابتدا نحوه ی تبدیل سند یا صفحات به سایر سایز ها  یا DPI ها را آموزش داده ایم به طوری که با یک فایل PSD میتوانید چندیدن فایل دیگر هم بسازید و خروجی بگیرید. 

شما بعد از خرید آموزش ها، به تمامی فایل ها پروژه ساخت قالب جو اپ دسترسی دارید؛ ظمن اینکه تمامی آیکان ها ، فونت ها و هر آنچه که در آموزش برای شما قرار داده ایم به رایگان قابل دانلود هستند.

با پرداخت هزینه آموزشی 8 فایل آموزشی ما را حمایت کنید.

مبلغ قابل پرداخت 18,750 تومان
(شامل 25% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 25,000 تومان
 

هر گونه سوال و نظری داشتید میتوانید با عضویت در سایت طرح سوال را در بخش تماس با ما عنوان کنید. یا در پایین همین صفحه از بخش ارسال نظر ، آماده پاسخگویی شما هستیم.

  • پژمان

    پژمان

    • ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۱:۳۳:۵۹

    سلام . مدتهاست منتظریم آموزش های ساخت قالب cjo برای جواپ دانلود کنیم . کی آماده میشه مهندس؟

    پاسخ مدیر (joappghaleb ):   سلام. به امید خدا تا اواخر همین ماه اماده میشه. ممنون از پیگیری شما